בניה ירוקה

מחפשים מתכננים , מנהלי פרויקטים , קבלנים מנוסים לבנייה ירוקה ב-ICF ? דברו איתנו.

בניה ירוקה מבודדת וחזקה במיוחד, GSB -בית שנעים לגור בו

GSB בית ירוק ובטוח היא טכנולוגית ICF  “כחול לבן”, אשר הותאמה לתנאים הייחודיים של הארץ ומאפשרת ליהנות מבית מבודד במיוחד אשר מקנה תחושת מוגנות וביטחון.

כל היתרונות של בניה ירוקה :

  • בית שנעים לגור בו -מעטפת שמבודדת מעומסי האקלים החיצוניים, ומסה תרמית שמשמרת את החום שנאגר בקירות הפנימיים ,יוצרים תחושת נוחות יוצאת דופן בכל חלקי הבית.
  • חיסכון באנרגיה – בנייה ב-GSB חוסכת מעל 50% בהוצאות אנרגיה לחימום ומיזוג הבית.
  • חזק ובטוח – לבית עמידות גבוהה לסדיקה , רעידות אדמה והדף והוא מקנה תחושת מוגנות וביטחון.
  • ביצוע נקי ויעיל – בניה ב GSB מקצרת משכללת ומפשטת את תהליכי הביצוע .
  • עלות תחרותית – עלות הבניה תחרותית והתמורה גבוהה בהרבה.
  • ניסיון מוכח – ניסיון מוכח של למעלה מ – 1000 יחידות דיור בבנייה רוויה ובניה פרטית.
בניה ירוקה בקיבוץ ארז

בנייה ירוקה – שיטת הביצוע:

תבניות GSB ליציקת קירות בטון מבודדים, מבוססת על חיבור מכני של פנל מחומר מבודד (פוליסטירן) ובלוק צמנטי לכדי תבנית יציקה, בתווך שביניהם יוצקים בטון מזוין לכל גובה הקיר. כלל מרכיבי התבנית נשארים כחלק מהקיר ומהווים את שכבת הבידוד התרמי שעליה מבוצעות עבודות החיפוי והגמר, כך נראית בנייה ירוקה.

אחר שנים של בניה בתים בשיטות מסורתיות, הולכת וגוברת התודעה לבניה משמרת אנרגיה. היא משמשת לבניית בתים פרטיים , ווילות, והולכת ונכנסת כסטנדרט נדרש בבניה רוויה , מבני ציבור , מבני משרדים ועוד.
אם אתם שואלים מהי בעצם הבניה הירוקה ומדוע היא הולכת ונעשית פופולרית כל כך, אלה הדברים שיעשו לכם סדר:
בנייה ירוקה מצמצמת את השפעת הבתים והבניינים על הסביבה, והשפעת הפליטות.

בנייה ירוקה נוגעת הן לתהליכי התכנון והבניה, החומרים בהם יבנו הבתים, נושאים כמו אוורור ותאורה טבעית, בידוד תרמי וחיסכון באנרגיה שימוש מושכל במים, ניצול של אנרגיות חליפיות ועוד.
בניה מותאמת לתנאי האקלים תיצור נוחות תרמית בסטנדרט גבוהה ביותר.מכיוון שבניה ירוקה נחשבת למתקדמת יותר, עשוי להיווצר הרושם שהיא גם בניה יקרה יותר באופן משמעותי מהבניה המסורתית.
בדרך כלל, לא אלה פני הדברים. והפרשי העלות הם הפרשים זניחים . יעילות הבניה הכנסת תיעוש ושיטות ביצוע יעילות חוסכים בזמן ביצוע העבודה.

בניה ירוקה יכולה להתבצע גם בשיטות המסורתיות ולעמוד בדרישות התקנים הרלוונטיים (5281/5282) אבל לשיטות ביצוע מתקדמות יתרון בתהליך הביצוע ועמידה בתקנים הרלוונטיים.

GSB בית ירוק ובטוח היא טכנולוגיה לבניית בתים שנעים לגור בהם , מבודדים וחזקים

למידע נוסף, צרו קשר